دادگاه حسین هدایتی؛ پولها را برگردانید!

به گزارش “ورزش سه”، هدایتی به خصوص به دلیل اشتهار بیش از اندازه در ورزش و فوتبال از ثروتمندانی بوده که مردم با علاقه اخبار مربوط به او را پیگیری می‌کنند.


 وی که ظهورش در سپهر ورزش ایران به سال ۱۳۸۶ مالکیت تیم فوتبال استیل آذین بر می گردد کمی بعدتر از تشکیل این تیم پرستاره و همیشه جنجالی تبدیل به چهره‌ای کلیدی در اداره امور باشگاه پرسپولیس شد.پرسپولیسی ها هدایتی را در سمت های مختلفی مثل رئیس هیئت مدیره، اسپانسر و سرمایه گذار دیده اند و از این رو امروز مورد طعن  هواداران رقیب سنتی هم هستند. هدایتی به خصوص در دوره دوم سرمربیگری افشین قطبی به عنوان عضو هیئت مدیره به فرد اصلی در اداره این باشگاه بدل شد و با عزل داریوش مصطفوی ، عباس انصاری فر را مدیرعامل کرد و سپس تیم را به نلووینگادا سپرد . مسیری که البته مثل اغلب اوقات بدون توفیق به اتمام رسید.


 او پس از تشکیل تیم استیل آذین و یورش به قهرمانی لیگ با استخدام تعداد زیادی از بازیکنان گران قیمت فوتبال ایران درنهایت با مدیریت علی پروین به دسته پایین‌تر سقوط کرد و پس از انتقال تیم به سمنان عطای این کار را به لقایش بخشید اما همچنان در کنار فوتبال حضور داشت تا جایی که پرداخت مالیات برانکو ایوانکوویچ ،پرداخت جایزه جوایز به کشتی گیران ،پرداخت بخشی از قرارداد سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش، پرداخت هزینه پیراهن های تیم ملی و پرداخت هزینه برخی انتقالات باشگاه پرسپولیس در سال های اخیر همگی امضای او را بر خود داشته است.


 هدایتی امروز پس از ماه ها در دادگاه حاضر شده تا تفهیم اتهام شود و از خود دفاع کند .جلسه که با حضور عکاسان و خبرنگاران خبرگزاری ها پوشش کاملی داشت و البته به جز چندجمله دادستان مبنی بر تامین مالی تیم های ورزشی دیگر از این بابت مورد سوال قرار نگرفت .


دادستان در این جلسه اعلام کرده همه کسانی که از هدایتی پول گرفتند باید این مبلغ را به خزانه بازگردانند و الا به موضوع آنها رسیدگی خواهد شد و این یک جمله تهدید آمیز خطاب به کسانی است که از نظر مالی با هدایتی درارتباط بوده‌اند.


در نهایت به نظر می رسد این دادگاه در روزهای آینده همچنان درصدر توجهات رسانه ها باشد.

چاپ خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *